O firmie
PBHU OBIEKT Sp. z o.o.


 

PBHU OBIEKT Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2010r. Od początku istnienia, priorytetem dla nas jest jakość realizowanych przez nas usług. Początkowo, firma specjalizowała się głównie w handlu materiałem budowlanym. Dziś, prócz sprzedaży i kompleksowego doradztwa w tym zakresie oferujemy także usługi polegające na wykonawstwie obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego. Usługi, które świadczymy w tym zakresie to realizacja obiektów kubaturowych, takich jak budynki biurowe, hale przemysłowe, obiekty edukacyjne, budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i wielorodzinne, a także samodzielne usługi dekarsko-ciesielskie na istniejących obiektach. Zakres świadczonych przez nas usług stale się powiększa, a grono naszych klientów systematycznie rośnie.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji, a nasza kadra stara się wspomagać Inwestorów swoją wiedzą na każdym etapie realizacji, dążąc do optymalizacji kosztów wykonawstwa, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Posiadamy efektywną i doświadczoną kadrę inżynierską, która swoje doświadczenie zdobywała realizując projekty z zakresu budownictwa ogólnego jak obiekty mieszkaniowe.

Nasza firma posiada potencjał ekonomiczny i realizacyjny zapewniający płynną i terminową realizację w najwyższym standardzie jakości robót z jednoczesnym uwzględnieniem uwarunkowań lokalnych i poszanowaniem środowiska naturalnego.

Dewizą naszej firmy jest świadczenie usług budowlanych spełniających coraz większe wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości, kosztów, jak również terminowości wykonania. 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładami naszych realizacji.